De juiste productcontent voor iedere fase van de klantreis
Tijdens Gastvrij Rotterdam organiseert GROUP7 op iedere beursdag een interactieve Dagstart voor marketing- en salesprofessionals in foodservice.
Food professionals gebruiken steeds vaker AI-tools om inspiratie op te doen, producten te vinden en oplossingen te vergelijken. Maar hoe zorg je ervoor dat juist jouw merk en producten in die antwoorden naar voren komen?
Tijdens de Dagstart nemen we je mee door de klantreis van de food professional. Met data uit de GROUP7 Professional Community laten we zien welke vragen en informatiebehoeften in de verschillende fases spelen en welke productcontent nodig is om daarop het juiste antwoord te geven.
Vervolgens kijken we naar de vindbaarheid van die content. Via welke bronnen en kanalen moet informatie beschikbaar zijn? En hoe zorg je ervoor dat jouw merk ook via AI wordt gevonden, meegenomen in een vergelijking en als relevant antwoord naar voren komt?
Met interactieve opdrachten en praktijkvoorbeelden vertalen we de inzichten direct naar jouw eigen merk en producten.
Iedere beursdag schuift een andere gastspreker aan en belichten we het onderwerp vanuit een ander praktijkperspectief:
- Maandag 21 september: Wendy van der Velden, E-commerce en Marketingmanager bij Vipam International
- Dinsdag 22 september: Floris Vogelaar, Head of Market bij Salomon FoodWorld
- Woensdag 23 september: Nemo Leijten, Digital Marketing & Media Lead bij Van Geloven
Na een uur weet je welke productcontent nodig is om gedurende de hele klantreis relevant én vindbaar te zijn, ook via AI.
Praktische informatie
Data: maandag 21, dinsdag 22 en woensdag 23 september
Tijd: 10.00–11.00 uur, inloop vanaf 9.30 uur
Locatie: Netwerk Lounge, Gastvrij Rotterdam, Rotterdam Ahoy
BELANGRIJK: voor toegang tot Gastvrij Rotterdam heb je een regulier beursticket nodig. Heb je nog geen ticket? Geef dit aan in het inschrijfformulier hieronder, dan regelen wij er graag één voor je. Met je beursticket én je inschrijving voor de Dagstart heb je vanaf 9.30 uur Early Access tot de beursvloer.
Kies hieronder jouw voorkeursdag en meld je aan.
Heb je vragen? Neem dan contact op met ons via info@group7.eu.